Właścicielem serwisu WygodnePrzedszkole jest firma Santri (santri.eu).

Jesteśmy firmą informatyczną zajmującą się realizacją dedykowanego oprogramowania internetowego. Od 2010 r. z powodzeniem realizujemy projekty IT, stale rozbudowując bazę współpracujących z nami informatyków. Efektem naszych prac jest także WygodnePrzedszkole, którym z jednej strony pragniemy pomóc w codziennej pracy Jednostkom Oświatowym, z drugiej strony ułatwić rodzicom kontakt z przedszkolem lub żłobkiem.

Nasze wartości

1. Główną rzeczą na jaką kładziemy nacisk w naszych systemach to wygoda i ich maksymalna użyteczność. Możemy to zagwarantować, wykorzystując najnowsze rozwiązania informatyczne.
  2. Równie istotną kwestią jest także, kwestia bezpieczeństwa danych naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań by powierzone nam dane były bezpieczne, wykorzystując tutaj nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte przy budowie i rozwoju Systemów Bankowości Internetowych.
  3. Podstawą naszego biznesu są nasze relacje z Klientami. Każda osoba może liczyć na pomoc i wsparcie. Z góry, serdecznie dziękujemy, za każdą opinię i sugestię przekazaną nam na temat WygodnegoPrzedszkola. Zapewniamy, że żaden pomysł nie będzie pominięty a najlepsze z nich doczekają się realizacji, tym samym jeszcze bardziej podnosząc komfort pracy z Systemem.
WygodnePrzedszkole - szczegóły dziecka

Wygoda użytkowników i użyteczność systemu WygodnePrzedszkole
są dla nas kluczowe